V sobotu se rozjedou soutěže družstev ve zkrácené podobě na 3. kola. To znamená, že hned první kolo rozhoduje o úspěchu či nezdaru v letošní sezóně a boji o zachování jednotlivých soutěží od kategorie babytenis až po dospělé.V sobotu 5.6.hrají na domácí půdě od 9 hod. starší žáci proti TK Precheza Přerov B a ve 14 hod. mladší žáci B proti TK Na Dolině C, družstva dospělých A i B zajíždějí v úvodním kole do Havířova a Ostravy.V neděli 6.6. od 9 hod. se hraje na Tyršovce extraligové derby dorostu proti TK Deza Valašské Meziříčí A a současně mladší žáci A v oblastním přeboru skupiny A přivítají družstvo TK Studénka A a první herní zkušenosti budou sbírat babytenisté B družstva v Rožnově p. R. od 14 hod.A družstvo babytenistů má volný los a soupeře do 2. kola, které se bude hrát 20.6. se teprve dozví.Good luck, ať se daří.

Copyright © 2021 TJ ZBROJOVKA VSETÍN. All Rights Reserved.