3. ročník memoriálu Radomíra Hnízdila je za námi. V sobotu 1. 8. se sešlo 19 babytenistů, kteří bojovali nejdříve ve skupinách a poté pavoukem o celkové umístění. Vítězem turnaje se stal Tadeáš Dorazil (TJ Slovan Moravská Třebová), který ve finále porazil Jirku Lešingra (TK Zlín) 4:1. Do semifinále hlavní soutěže se dostal i domácí hráč Ondra Bednář, který nakonec v boji o třetí místo nestačil na Jonáše Syryčanského (TK Deza Val.Mez.) v poměru 2:4. Pochvalu za předvedené výkony zaslouží i ostatní domácí hráči-Eliáš Navláčil, Terezka Jenáčková, Matěj Němec, Nikola Matkovič a Filip Ondryáš, plus všichni zúčastnění hráči. Kromě vypjatých tenisových akcí na antuce se relaxovalo v river Bečva, hrál se kolotoč a u táboráku vzpomínalo na Radka.

Copyright © 2021 Your Company. All Rights Reserved.