Ve dnech 8. - 11. 8. 2020 se v tenisovém stánku TJ Zbrojovky Vsetín na Tyršovce uskutečnil již 57. ročník Kubiskova memoriálu. Celostátní turnaj dospělých kategorie B přilákal kvalitní hráče z popředí českého žebříčku a bylo se na co dívat již v úvodních kolech. Do turnaje se prezentovalo 43 hráčů, z toho 7 domácích. Přejít přes první kolo se podařilo dvěma hráčům a to Pavlu Sukanému a Michalovi Fojtů, poté se již projevila kvalita soupeřů z různých konců ČR. Výbornou diváckou kulisu přilákal 18. hráč českého žebříčku a v minulosti 103 hráč světového žebříčku Jaroslav Pospíšil (TK Neridé Praha). Vítěz posledních dvou ročníků Michal Franěk ztroskotal již ve čtvrtfinále, když nestačil na zástupce valašského regionu Zděnka Děrkase (TK Deza Valašské Meziříčí), který nakonec došel až do finále, když v semifinále porazil Jakuba Kadoru (TK Slavia Orlová) 6:4,6:4. Druhé semifinále mezi Jaroslavem Pospíšilem a Danielem Orlitou (TJ Slovan Moravská Třebová) sneslo měřítko mezinárodní úrovně, které nakonec šťastněji skončilo výhrou Jardy Pospíšila ve třech setech 5:7, 6:1, 7:6. Pondělní podvečerní finále mezi Pospíšilem a Děrkasem bylo ukázkou  zkušenosti a kvality, která byla na straně Jardy v poměru 6:1,6:1. Plus přidal společně s Janem Jermářem (TK Deza Valašské Meziříčí) vítězství ve čtyřhře, když ve finále porazili dvojici Jakub Kadora, Štěpán Holiš (TK Na Dolině) 6:4,6:4. Turnaj se vydařil po všech stránkách a hlavně bylo vidět kvalitní tenis.

Copyright © 2021 Your Company. All Rights Reserved.