V sobotu 29. 8. 2020 se v Přerově sešlo tenisové mládí ze severní Moravy na finálovém turnaji v kategoriích babytenis a minitenis. Babytenisté Vsetína ve složení Ondřej Bednář, Nikola Matkovič, Eliáš Navláčil a Tereza Jenáčková (kapitán družstva Jan Bednář) skončili na pěkném 8. místě ze 17 účastníků a v příštím ročníku mohou pomýšlet i na vyšší mety. Minitenisté ve složení Matěj Němec, Jáchym Fiala, Daniel Schachl a Aneta Hanzalová (kapitán družstva Daniel Jokeš) po dvou druhých místech v Havířově a v Ostravě mile překvapili prvním místem z 9 účastníků, když nejdříve ve skupině porazili Milo Olomouc 3:1, Přerov B 4:0, poté ve finálové skupině VD Start Ostrava 7:1, Přerov A 6:2 a nominovali se na Mistrovství republiky družstev, které se odehraje 28. 9. na pražské Spartě.

Copyright © 2021 Your Company. All Rights Reserved.