V pondělí 28. 9. 2020 proběhlo v halovém prostředí TK Sparty Praha bez přítomnosti diváků mistrovství ČR družstev v kategorii minitenis. Jedním ze 7 účastníků (Jihočeská tenisová oblast nedorazila) bylo i družstvo Tenis Vsetín, které zastupovalo Severomorovskou tenisovou oblast.

Konečné 7. místo po prohře s výběrem Středočeského kraje 6:2 a poté v zápase o umístění s výběrem Jihomoravského kraje 8:0  nehodnotím vůbec špatně, samotná účast na finálovém turnaji  je velkým úspěchem pro vsetínský tenis, takže spokojenost a hlavně poděkování hráčům  ve složení Matěj Němec, Jáchym Fiala, Daniel Schachl, Aneta Hanzalová za reprezentaci našeho oddílu, Severomoravské tenisové oblasti a rodičům za podporu a trpělivost. Myslím, že jsme si to všichni užili a tenisově se nemáme za co stydět. 

Copyright © 2021 Your Company. All Rights Reserved.